Локачинська районна рада

Оголошення

    Повідомляємо, що з 16 грудня 2020 року розпочата процедура реорганізації Локачинської районної ради (ЄДРПОУ 25743699), місцезнаходження: вул. Миру, 37, смт Локачі, Локачинський район Волинської обл. 45500,  шляхом приєднання до Володимир-Волинської районної ради (ЄДРПОУ 23251874), місцезнаходження: вул. Небесної Сотні, 3, м. Володимир-Волинський, Володимир-Волинський район, Волинська обл, 44700.

Володимир-Волинська районна рада є правонаступником всього майна, прав та обовязків Локачинської районної ради.

Утворена Комісія з реорганізації Іваничівської та Локачинської  районних рад у складі:

1) Голова комісії: Хиць Віктор Леонтійович  – голова Володимир – Волинської районної ради.

2) Заступник голови комісії: Халімон Ірина Володимирівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення – головний бухгалтер районної ради.

3) Член комісії: Оніщук Андрій Юрійович – заступник голови Володимир – Волинської районної ради.

4) Член комісії: Пасось Тетяна Йосипівна  – начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради.

5) Член комісії: Тихий Микола Миколайович  – головний спеціаліст юридичного забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції відділу з питань документообігу, правової та організаційної  роботи районної ради.

6) Член комісії: Шумська Ніна Йосипівна  – керуючий справами Іваничівської районної ради.

7) Член комісії: Андрійчук Юлія Григорівна  – начальник загального відділу виконавчого апарату Локачинської районної ради.

8) Член комісії: Лісова Алла Степанівна – депутат Володимир – Волинської районної ради (за згодою).

9) Член комісії: Бугайчук Інна Миколаївна  - начальник відділу фінансово – господарського забезпечення діяльності ради – головний бухгалтер Локачинської районної ради.

10) Член комісії: Кунчик Надія Василівна - головний спеціаліст – бухгалтер Іваничівської районної ради.

_____________________________________________________________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ

про заповнення електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру щодо тих депутатів, які ЗАВЕРШУЮТЬ свою каденцію:

 

  Депутати  районної, ради VІІ скликання, повноваження яких закінчуються в день відкриття першої сесії  ради нового скликання,  зобов’язані подати:

-  не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення повноважень депутата районної ради декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (тип декларації – декларація перед звільненням, звітний період – з 01.01.2020 р. по день припинення повноважень депутата);

-  до 1 квітня наступного року після припинення повноважень депутата районної ради подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (тип декларації – щорічна декларація, звітний період – 2020 рік).

За порушення суб’єктами декларування вимог фінансового контролю (неподання або несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларування недостовірної інформації) чинним законодавством України передбачено притягнення до адміністративної, кримінальної відповідальності.

______________________________________________________________________________________________

Повідомляємо, що з 01 серпня 2020 року відбулась зміна адреси електронної поштової скриньки Локачинської районної ради. Просимо електронні листи надсилати на нову адресу електронної сериньки: lokrayrada@lokachynska-rayrada.gov.ua

___________________________________________________________________________________________________

 

ПАМ’ЯТКА ПРО САМОІЗОЛЯЦІЮ

Рекомендації щодо проведення дезінфекційних профілактичних заходів на підприємствах, установах, організаціях

Методи і засоби санітарної обробки

_________________________________________________________________________________________

 

Володимир-Волинське відділення Фонду соціального страхування повідомляє, що на період проведення карантинних заходів встановлено тимчасове обмеження на проведення та участь працівників відділення у масових заходах, запроваджено дистанційну форму прийому громадян та документів засобами електронного та телефонного зв’язку.

Заяви – розрахунки на оплату листків непрацездатності, повідомлення про виплату лікарняних та інші документи відділення попередньо прийматиме, в т.ч.дистанційно, на електронну адресу: VOVL.VO@FSSU.GOV.UA або на Viber +380981931020

Консультації з питань нарахування допомог по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах та інших питань, що стосуються діяльності Фонду соціального страхування України можна отримати за телефонами відділення:

3-01-77 – щодо заяв-розрахунків, виплати лікарняних, регресів, оплату лікування для потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві, реабілітаційного та санаторно-курортного лікування;

3-51-11 – щодо нещасних випадків на виробництві, проведення ревізій, обліку страхувальників;

3-86-26 – начальник відділення.

Також повідомляємо, що всі види виплат за рахунок Фонду соціального страхування України проводяться в штатному режимі. Станом на 16 березня 2020 року Фондом оплачено заяви-розрахунки по листках непрацездатності, поданих по 20 лютого 2020 року включно.

13 березня 2020 року Фондом соціального страхування України перераховані щомісячні виплати по втраті працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві та профзахворювання та по втраті годувальника за лютий 2020 року.

Володимир-Волинське відділення Фонду соціального страхування України