Локачинська районна рада
Локачинський район, Волинська область

Оголошення

01.06.2020 року в 11.00 год в великому залі приміщення районної ради відбудеться засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради з наступним порядком денним:

1.  Про  участь органів місцевого самоврядування в забезпеченні проведення призову військовозобов’язаних на строкову військову службу на території району в 2020 році.

         Інформує: Полянко О.С. -  військовий комісар Локачинського районного військового комісаріату.

            2. Про стан розвитку вторинного рівня медицини в районі та участь органів місцевого самоврядування в зміцненні матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Локачинська центральна районна лікарня» Локчинської районної ради.

         Інформує: Франчук О.Ф. - головний лікар КНП «Локачинська ЦРЛ»

 

3. Про стан розвитку первинної медико-санітарної допомоги в районі та підтримку Програми  медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини  на 2020 рік.

Інформує: Магновський В.А. – головний лікар КНП «Локачинський РЦ ПМСД».

4. Про організацію проведення громадських робіт в 2020 році.

Інформує: Ребрук О.Д. – начальник Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

 

5. Про стан злочинності та співпрацю органів місцевого самоврядування з

 Локачинським відділенням поліції Горохівського відділу поліції НПУ по забезпеченню правопорядку та дотриманню законності на території району.

Інформує: Дружук А.А. – начальник Локачинського відділення поліції Горохівського відділу поліції НПУ.

6. Різне.

__________________________________________________________________________

ПАМ’ЯТКА ПРО САМОІЗОЛЯЦІЮ

Рекомендації щодо проведення дезінфекційних профілактичних заходів на підприємствах, установах, організаціях

Методи і засоби санітарної обробки

_________________________________________________________________________________________

 

Володимир-Волинське відділення Фонду соціального страхування повідомляє, що на період проведення карантинних заходів встановлено тимчасове обмеження на проведення та участь працівників відділення у масових заходах, запроваджено дистанційну форму прийому громадян та документів засобами електронного та телефонного зв’язку.

Заяви – розрахунки на оплату листків непрацездатності, повідомлення про виплату лікарняних та інші документи відділення попередньо прийматиме, в т.ч.дистанційно, на електронну адресу: VOVL.VO@FSSU.GOV.UA або на Viber +380981931020

Консультації з питань нарахування допомог по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах та інших питань, що стосуються діяльності Фонду соціального страхування України можна отримати за телефонами відділення:

3-01-77 – щодо заяв-розрахунків, виплати лікарняних, регресів, оплату лікування для потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві, реабілітаційного та санаторно-курортного лікування;

3-51-11 – щодо нещасних випадків на виробництві, проведення ревізій, обліку страхувальників;

3-86-26 – начальник відділення.

Також повідомляємо, що всі види виплат за рахунок Фонду соціального страхування України проводяться в штатному режимі. Станом на 16 березня 2020 року Фондом оплачено заяви-розрахунки по листках непрацездатності, поданих по 20 лютого 2020 року включно.

13 березня 2020 року Фондом соціального страхування України перераховані щомісячні виплати по втраті працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві та профзахворювання та по втраті годувальника за лютий 2020 року.

Володимир-Волинське відділення Фонду соціального страхування України