Локачинська районна рада
Локачинський район, Волинська область

Новини

22 жовтня 2020 року о 10 год.   в великому залі засідань районної ради  відбулося засідання чергової 42 сесії районної ради сьомого скликання.   В роботі сесії районної ради прийняли участь: депутат Волинської обласної ради Скопюк М.Я., голова Локачинської РДА, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, представники засобів масової інформації.

До початку роботи сесії перед депутатами та запрошеними виступив депутат Верховної Ради України Вячеслав Рубльов.

 

 _________________________________________________________________________________________________________

 

27 серпня 2020 року о 10 годині в великому залі засідань районної ради відбулась чергова сорок перша сесія районної  ради сьомого скликання, на якій прийняті рішення:

1. Про затвердження Положення про платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради.

2. Про надання дозволу КНП «Локачинська ЦРЛ» Локачинської районної ради на списання картоплі.       

3. Про безоплатну передачу рухомого майна  від КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради до сектору освіти Локачинської  РДА.

4. Про безоплатну передачу рухомого майна  від КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради до спільної власності територіальної громади Привітненської сільської ради.

5. Про переукладення контракту з головним лікарем КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновським В.А.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.03.2020 р.№ 38/24 «Про надання згоди на безоплатне прийняття окремого індивідуально визначеного державного майна з державної власності у спільну власність сіл та селища Локачинського району».

7. Про безоплатну передачу рухомого майна  від сектору освіти Локачинської РДА в ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».

8. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих у міжсесійний період.

9. Про передачу окремих об’єктів районної комунальної власності в комунальну власність територіальної громади Локачинської селищної ради.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року № 37/17 „Про районний бюджет на 2020 рік” .

11. Про створення комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Локачинської районної ради Волинської області"

           В роботі сесії районної ради прийняли участь: депутат Волинської обласної ради Скопюк М.Я., голова Локачинської РДА, голова Локачинської селищної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, представники засобів масової інформації.

        ______________________________________________________

 

Шановні земляки!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем Незалежності України!

Державний прапор – це головна святиня нашої державності, уособлення нашого національного духу і непереможності. Нині прапор став символом незалежності, свободи і гідного майбутнього України.

День Державного Прапора України та День Незалежності України - не просто святкові дні в календарі, вони стали поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру і добробуту в нашому спільному домі.

Зичу вам і вашим родинам  миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради Незалежності України та її народу. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України.

З повагою,

голова районної ради           Володимир Мазурок

________________________________________________________________________________________________________

20 серпня 2020 року о 10 год. відбулося спільне засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності та постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району з таким порядком денним:

1. Про затвердження положення про платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради.

2. Про надання дозволу на списання КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради

3. Про переукладення контракту з головним лікарем КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновським В.А.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.03.2020 р.№ 38/24 «Про надання згоди на безоплатне прийняття окремого індивідуально визначеного державного майна з державної власності у спільну власність сіл та селища Локачинського району».

5. Про безоплатну передачу рухомого майна  від сектору освіти Локачинської РДА в ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».

6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих у міжсесійний період.

7. Про передачу окремих об’єктів районної комунальної власності в комунальну власність органів місцевого самоврядування.

8.Про розгляд клопотань.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року № 37/17 „Про районний бюджет на 2020 рік” .

10.Різне

З усіх питань прийняті відповідні рішення.

_____________________________________________________________________________________________________

18 серпня 2020 року об 11.00 відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради з наступним порядком денним:

1.  Про дотримання чинного законодавства у сфері охорони навколишнього середовища органами місцевого самоврядування.

2. Про стан роботи по підготовці району до перепису населення

3. Про передачу окремих об’єктів районної комунальної власності в комунальну власність Локачинської селищної ради.

4. Про розбудову системи відеонагляду на території району.

5. Різне.

_______________________________________________________________________________________________________

01.06.2020 року в 11.00 год в великому залі приміщення районної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради з наступним порядком денним:

1.  Про  участь органів місцевого самоврядування в забезпеченні проведення призову військовозобов’язаних на строкову військову службу на території району в 2020 році.

 2. Про стан розвитку вторинного рівня медицини в районі та участь органів місцевого самоврядування в зміцненні матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Локачинська центральна районна лікарня» Локчинської районної ради.

3. Про стан розвитку первинної медико-санітарної допомоги в районі та підтримку Програми  медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини  на 2020 рік.

4. Про організацію проведення громадських робіт в 2020 році.

5. Про стан злочинності та співпрацю органів місцевого самоврядування з Локачинським відділенням поліції Горохівського відділу поліції НПУ по забезпеченню правопорядку та дотриманню законності на території району.

6. Різне.

____________________________________________________________________________________​

 

 

 

Шановні жителі району!

      Щиро вітаю Вас з світлим святом Христового Воскресіння! Нехай у  ці благословенні дні Ваші душі сяють радістю, а серця випромінюють  добро і повняться любов’ю ближніх!

      Бажаю Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай Пасхальне світло любові, добра, миру, милосердя допомагають кожному долати життєві труднощі, приносять у домівки щастя, здоров’я, родинну радість, мир і достаток, а Боже благословення буде запорукою миру, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

Голова Локачинської районної ради                   Володимир Мазурок

_______________________________________________________________________________________________________

13 квітня 2020 року відбулася позачергова тридцять дев"ята сесія Локачинської районної ради сьомого скликання з таким порядком денним: 

Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року № 37/17 „Про районний бюджет на 2020 рік”.

_______________________________________________________________________________________________________

Відбулася тридцять восьма сесія Локачинської районної ради сьомого скликання з таким порядком денним:

 1. Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району та проведення заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19.
 2. Про звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік.
 3. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року № 37/17 „Про районний бюджет на 2020 рік”.
 4. Про звіт голови районної ради Мазурка В.М. за 2019 рік.
 5. Про звіт голови Локачинської районної державної адміністрації Дудечка В.Ф. за 2019 рік.
 6. Про звіт головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради Франчука О.Ф. за 2019 рік.
 7. Про зміну структури КНП «Локачинська ЦРЛ» Локачинської районної ради (закриття інфекційного відділення).
 8. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради на 2020 рік.
 9. Про затвердження  фінансового плану КНП «Локачинська ЦРЛ» Локачинської районної ради на 2020 рік.
 10. Про звіт головного лікаря КНП «Локачинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Магновського В.А. за 2019 рік.
 11. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини в Локачинському районі на 2020 рік.
 12. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Локачинський РЦПМСД» за 2019 рік.
 13. Про звіт директора  Локачинської районної друкарні Костюка Є.П. за 2019 рік.
 14. Про продовження терміну дії контракту із директором Локачинської  районної друкарні Костюком Є.П.
 15. Про звіт директора  комунального підприємства «Локачинський будпроект» Мацик Т.О. за 2019 рік.
 16. Про звіт директора Локачинської централізованої бібліотечної системи Мариняк Л.Г. за 2019 рік.
 17. Про звіт завідувача Об’єднаного трудового архіву Локачинського району Соловей І.В. за 2019 рік.
 18. Про результати діяльності Володимир-Волинської місцевої  прокуратури на території Локачинського району за 2019 рік.
 19. Про внесення доповнення до Комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Локачинському районі на 2016-2020 роки.
 20. Про затвердження Програми фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2020 рік.
 21. Про втрату чинності рішень Локачинської районної ради.
 22. Про надання дозволу на здачу в оренду майна опорному навчальному закладу «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».  
 23. Про безоплатну передачу майна від сектору освіти Локачинської РДА  ОНЗ «НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія».
 24. Про безоплатну передачу частини адмінприміщення за адресою: смт Локачі вул. Героїв Майдану, 38 у державну власність.
 25. Про надання згоди на безоплатне прийняття рухомого майна з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл та селища Локачинського району.
 26. Про звернення депутатів Локачинської районної ради Волинської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Рубльова В.В.  щодо скасування рішення Верховної Ради України про прийняття за основу Закону України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.
 27. Різне.

У засіданні сесії взяв участь депутат Волинської обласної ради Скопюк М.Я.

 

Відбулося спільне засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району та постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання законності, правопорядку, прав людини та соціального захисту населення з таким порядом денним:

 1. Про звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік.
 2. Про звіт голови районної ради Мазурка В.М. за 2019 рік.
 3. Про звіт голови Локачинської районної державної адміністрації Дудечка В.Ф. за 2019 рік.
 4. Про зміну структури КНП «Локачинська ЦРЛ» Локачинської районної ради.
 5. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради на 2020 рік.
 6. Про результати діяльності Володимир-Волинської місцевої  прокуратури на території Локачинського району за 2019 рік.
 7. Про звернення депутатів Локачинської районної ради Волинської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Рубльова В.В.  щодо скасування рішення Верховної Ради України про прийняття за основу Закону України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.

 


24 січня 2020 року стартував V конкурс проєкту «Scholarship в Україні» для студентів ЗВО. Організатором та ініціатором проєкту є компанія CyberShark.

Грантовий бюджет конкурсу – 63 000 грн. Буде 3 переможці, які отримають головний приз  - 15 000 гривень. Грант можна буде використати:

• на додаткові навчальні курси;

• на навчання в ЗВО України, але якщо вартість перевищує розмір гранту, різницю студент оплачує самостійно.

Студенти, які займуть 2гі і 3ті місця, будуть нагороджені цінними матеріальними призами.

Тематика конкурсних робіт була обрана в економічному напрямку:

1. «Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?» https://reono.ua/grant
2. «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні і світі» https://smarty.sale/ua/uk/grant
3. «Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України» https://okacredit.ua/grant

Участь в конкурсі можуть взяти громадяни України, всі бажаючі студенти 2-5 курсу (в тому числі магістри) незалежно від форми навчання, студенти на контрактній та бюджетній основі.

Головна вимога до студента - написати статтю аналітичного характеру, яка раніше  ніде не була опублікована. Обсяг роботи - від 1000 до 3000 слів. Дозволяється використовувати як українську, так і російську мову. Особливі вимоги пред'являються до змісту і унікальності статті, всі тексти перевіряються на антиплагіат.

Прийом заявок та робіт - з 24.01 по 17.05.2020 року.

З результатами минулих конкурсів та їх переможцями можна ознайомитися на сайті: https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

Контакти для зв'язку

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: grant@scholarship.in.ua